Sākums Jānis Gredzens

Jānis Gredzens

Spring Valley valdes loceklis

Jānis ir organizācijas attīstības, pārmaiņu un personāla vadības konsultants, pasniedzējs un mentors.

Kopš 2007. gada darbojas biedrības “Līdere” organizētajās mentoringa programmās.2012. gadā Jānim piešķirts Latvijas gada mentora tituls. Jānis ir viens no Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta dibinātājiem un aktīviem dalībniekiem. Ilgtspējas indeksā darbojas kā Darba vides sadaļas eksperts.

Savulaik uzsācis darbu uzņēmumā Lattelekom kā tehniskais vadītājs telekomunikāciju būvniecības jomā, taču drīz vien iesaistījies darbā personāla vadības jomā. Strādājis uzņēmuma dažādās struktūrās par personāla vadītāju un vēlāk arī par Lattelecom Mācību centra direktoru.

Profesionālas zināšanas menedžmentā guvis Cable&Wireless koledžā Koventrijā, Lielbritānijā, Nordic Leadership Management programmā Tallinā, kā arī ieguvis konsultanta sertifikātu Eiropas menedžmenta centrā Briselē. Vadījis konsultāciju un attīstības projektus tādās organizācijās kā Lattelecom, Latvijas Pasts, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, East Metal, Fazer, Veeseadmed, SAF Tehnika, Advokātu birojs Ramiņa&Arājs, Inspecta, Troja, TNT Latvia, Dardedze Hologrāfija, Numeri, Valsts ieņēmumu dienests, BIOR, Swedbank, Sadales tīkls u.c.

Lektori